NDR-480-24 napájací zdroj na DIN lištu 480W / 24V
98 + DPH (120,54)
Napájací zdroj na DIN lištu
- vstup 90 - 264 VAC, 127 - 370 VDC
- výstup 24VDC / 0-20A
- zabudovaný PFC filter
- ochrana proti skratu, prepätiu, prehriatiu, a.i.
- rozmery: 85,5 x 125,2 x 128,5 mm (d x š x v)
Technická špecifikácia: NDR-480
Výrobca
MeanWell
Výkon
480 W
Napätie
Napätie
Max. prúd
20 A