Správy

LED pásy - rozšírená ponuka
17.04.2018

NOVÉ LED PÁSY V PONUKE!

 

Za posledný mesiac nastalo viacero výraznejších zmien v našej ponuke. Pridali sme niekoľko nových ALU profilov, napájacích zdrojov a v neposlednom rade sme výrazne rozšírili ponuku LED PÁSOV.  Odteraz nájdete na našom webe LED pásy pre PROFI použitie, ako aj pásy zaradené do HOBBY kategórie. Kedže jednotlivé pásy sa líšia v množstve parametrov (HOBBY, PROFI, VÝKON, FARBA LED, CRI, KRYTIE IP,..), je náročné ich roztriediť do kategórií tak, aby zostala zachovaná prehľadnosť, preto sme zvolili možnosť prvotného výberu podľa výkonu LED pásu, pričom všetky ostatné parametre je možné naklikať priamo v otvorenom produkte.

 

 

Ideálnejšou a pohodlnejšou voľbou bude ale priamo filtrovanie parametrov. 

V PONUKE po kliknutí na položku LED PÁSY sa objaví nad ponukou v ľavej časti obrazovky okno FILTROVAŤ. Tam je možné jdnoduchým "vyklikaním" vhodných parametrov zúžiť výber LED pásov.

 

 

Napríklad, pri zakliknutí ikon             sa zobrazí už len taký tovar, ktorý spĺňa konkrétne vybraté parametre, v tomto prípade je to PROFI pás s napájaním 12V, teplotou LED - NATUR (neutrálna biela) s výkonom 12W/m, krytím IP65 a s CRI nad 70.

 

 

 

Môžete si taktiež pozrieť náš VIDEONÁVOD pre filtrovanie na facebooku.

 

späť

 

Vissza