Správy

Prečo zvoliť radu GPV
02.08.2017

Séria LED napájacích zdrojov GPV

 

 

MONTÁŽ NA DREVO, DO NÁBYTKU, certifikát SELV, TUV, toto je len niekoľko dôvodov. A ak k tomu pridáme aj vysokú spoľahlivosť, cenovú atraktivitu, dostaneme ponuku napájacích zdrojov, ktorej sa len veľmi ťažko bude hľadať vhodný oponent.

 

Sériu GPV Led napájacích zdrojov výrobcu Global Leader Power  v overenom "led" dizajne nájdeme oproti konkurenčným výrobcom v podstatne širšej rade (18/20/35/50/60/75/100/150/200W). Nižšie si môžete prečítať dôvody, prečo sme sa rozhodli zaradiť tieto zdroje do našej ponuky:

 

PREČO SME SA ROZHODLI PRE GPV?
 
1) Tieto zdroje sme zaradili do našej ponuky okrem ich veľmi priaznivej ceny aj z dôvodu, že spĺňajú normy SELV ako aj EN55015, oproti (MW LPV), takže označenie LED napájací zdroj je tu použitý skutočne odvôvodnene.
 
2) Ďalší dôvod bol bezpečnostné hľadisko:
Kedže našimi zákazníkmi sú väčšie firmy, ako aj drobní montéri, a cena je ešte stále jedným z najvýznamnejších kritérií pri výbere, vieme im ponúknuť GPV sériu s pokojným svedomím, keďže tieto zdroje je možné montovať aj na horľavý povrch a aj do nábytku, (a vieme, že vo vysokej miere sa aj LPV séria montuje všade -  do reklamných panelov na plastové povrchy, na kuchynské linky a pod - len nie tam, kam je určená). Takto ochránime nášho zákazníka pred prípadnou právnou zodpovednosťou v prípade nehody, resp. pri reklamáciách.
 
3) Ďalšími výhodami sú napr. menšie rozmery pri určitých typoch, vyššie výkony, širšia výkonová rada (GPV-18 / 20 / 35 / 50 / 60 / 75 / 100 / 150 / 200 oproti LPV-20 / 35 / 60 / 100 / 150)
 
4) Posledný dôvod sú názory našich zákazníkov, ktorí už roky pracujú s GPV sériou a stavajú ich do rovnocennej pozície z hĺadiska spoľahlivosti, ako LPV.
 
Tieto napájacie zdroje sú takisto prevažne vyrábané v Číne, ako aj LPV od výrobcu MeanWell, navyše ale výrobca Global Leader Power nechal overiť kvalitu už aj základnej série GPV certifikátom kvality TUV.
 
Príklady náhrad, resp. postupnej zámeny niektorých produktov v našej ponuke:

 

 

 

Vissza