Filtrovanie

FILTROVANIE:

Niektoré produkty na našom webe sa navonok zdajú byť rovnaké, ale keďže máme v ponuke tovar, kde sú okrem základných parametrov (napr.výstupné napätie zdroja a pod.) veľakrát nemenej podstatné aj rôzne certifikáty, ktoré určujú, či je možné produkť montovať na horľavý povrch, či spĺňa kritériá pre SELV, alebo či má dostatočné IP krytie a pod., preto pri väčšine produktov je možné tovar filtrovať podľa týchto ich najpodstatnejších vlastností.

Pozn: po otvorení kategórie, v ktorej majú produkty takéto vlastnosti na filtrovanie nastavené, sa v ľavej časti našej stránky zobrazí okno s možnosťou filtrovania.Jednoduchým spôsobom stačí "vyklikať" parametre, ktoré má tovar spĺňať a Vám za zobrazia už len produkty, podľa vášho výberu. Prípadne ďalšími posuvnými ukazovateľmi je možné nastaviť cenový či výkonový interval pre filtrovanie.

 

 

 

POROVNANIE:

Náš web Vám ponúka aj priamu možnosť porovnávať dva alebo aj viac poruduktov.

Jednoducho, pri otvorení konkrétnej položky nájdete pod možnosťou košíka aj niekoľko ikon. Jedna z nich -  dve protichodné šípky - je ikona porovnania. Ak na ňu kliknete, otvorí sa Vám okno, ktoré Vás informuje o tom, že ste produkt pridali do porovnávania. 

 

V tomto okne si môžete zvoliť možnosť: VYBRAŤ AJ INÝ PRODUKT. Po tejto voľbe budete vrátení zase na kompletnú ponuku, kde môžete vyberať, filtrovať, vyhľadávať produkty, a keď ste našli vhodného kandidáta na porovnávanie, opäť ho len otvoríte a kliknete a ikonu dvoch protichodných šípok. Takto ste pridali ďalší produkt na porovnanie. Opätovne sa Vám zobrazí okno s vybranými položkami na porovnanie (produktov na porovnanie môže byť aj viac, než dva).

 

V takomto porovnaní je jednoduhšie zistiť rozdiely produktov. Napr. pri nami vybraných produktoch je vidieť dva zdroje rovnakých rozmerov, porovnateľnej ceny, ktoré sa líšia v niekoľkých podstatných parametroch (napájací zdroj vpravo má navyše certifikát TUV, SELV, umožňuje montáž na drevo a horľavý povrch).